-A +A

Adressenlijst diensten voor pleegzorg

Printervriendelijke versiePrintervriendelijke versieVerstuur naar een vriendVerstuur naar een vriend

 

Begeleid op Weg (BOWA)

Henri Van Heurckstraat 20
2000 Antwerpen
Tel. 03/233 52 78
Fax. 03/233 53 49

info@bowa-vzw.be

(bijzondere jeugdzorg)

Centrum Pleegzorg Kempen
Logen 52
2440 Geel
Tel.: 014/563727
Fax: 014/56 37 29
website: www.centrumpleegzorg.be
e-mail: info@centrumpleegzorg.be
Zowel AJW als VAPH
 

 

Centrum Pleegzorg Kessel-Lo

Kerkstraat 42
3010 Kessel-Lo
Tel. 016/35 94 70
Fax. 016/35 94 79

info@centrumpleegzorg.be
www.centrumpleegzorg.be

(zorg voor personen met een handicap + bijz. jeugdzorg)


De Mutsaard

Maurits Sabbelaan 57
2020 Antwerpen
Tel. 03/247 88 60
Fax. 03/247 88 93

pleegzorg@demutsaard-jeugdzorg.be
www.demutsaard-jeugdzorg.be

(bijz. jeugdzorg + gezinsondersteunende pleegzorg)

 

Dienst Gezinsplaatsing Sociaal Centrum VZW

Visserij 153
9000 Gent
Tel. 09/223 66 55 - 09/223 90 99
Fax. 09/233 85 79

gezinsplaatsing@cawvisserij.be
www.gezinsplaatsing.be

(bijz. jeugdzorg + gezinsondersteunende pleegzorg)

 

Jeugdzorg in Gezin
Diksmuidelaan 275
2600 Berchem
Tel. 03/281 36 00
Fax. 03/281 07 93

Jeugdzorg in Gezin

Schuttersvest 45
2800 Mechelen
Tel. 015/440 060
Fax. 015/420 002

Jeugdzorg in Gezin

Schureveld 10 bus 1
3740 Bilzen
Tel. 089/50 41 83
Fax. 089/50 41 84

 

Jeugdzorg in Gezin

O.L.V. Kerkplein 28
9200 Dendermonde
Tel. 052/21 40 62
Fax. 052/21 37 95

 

Jeugdzorg in Gezin

Ontmoetingscentrum
Stationsstraat 80-82
2300 Turnhout
Tel. 014/45 38 82
Fax. 014/45 39 61

 

Jeugzorg in Gezin: zie ook:
www.jeugdzorgingezin.be

(bijzondere jeugdzorg)

 

Kiezen voor Kinderen

Firmin Lecharlierlaan 147
1090 Brussel (Jette)
Tel. 02/426 10 55
Fax. 02/ 426 68 42

pleegzorg@kiezenvoorkinderen.be
www.kiezenvoorkinderen.be

(bijzondere jeugdzorg)

  

Kinderdienst VZW

Kogelstraat 24
1000 Brussel
Tel. 02/289 72 70

Fax. 02/289 72 77

kinderdienst@skynet.be
www.kinderdienst.be

(gezinsondersteunende pleegzorg)

 

KAAZA-KMA

St. Jobstraat 47/4
2060 Antwerpen
Tel. 03/235 00 34
Fax. 03/235 20 96

kaaza@euronet.be

(bijzondere jeugdzorg)

 

KAOS

Stuivenbergvaart 76
2800 Mechelen
Tel. 015/43 30 03
Fax. 015/43 26 94

mechelen@kaos.be

 

KAOS

Papenbruggestraat 6
2300 Turnhout
Tel. 014/43 55 65
Fax. 014/43 55 75

turnhout@kaos.be  

KAOS

Kerkhoflaan 58
9300 Aalst
Tel. 053/77 30 30
Fax. 053/77 91 65

aalst@kaos.be

 

(bijzondere jeugdzorg)

 

 

 

Oikonde Brugge

Langestraat 72
8000 Brugge
Tel. 050/33 43 17
Fax. 050/34 72 27

oostende@oikondebrugge.be
www.oikondebrugge-oostende.be

(zorg voor personen met een handicap)

 

Oikonde Leuven

Tiensevest 17
3010 Kessel-Lo
Tel. 016/22 96 13
Fax. 016/22 76 47

oikonde@oikondeleuven.be
www.oikondeleuven.be

(zorg voor personen met een handicap)

 

 

Oikonde Mechelen

Colomastraat 36-38
2800 Mechelen

Tel. 015/42 16 24
Fax. 015/42 06 72

info@oikondemechelen.be
www.oikondemechelen.be

zorg voor personen met een handicap)

 

Oikonde Oostende

Frère Orbanstraat 145
8400 Oostende

Tel. 059/50 63 90
Fax. 059/34 72 27

oostende@oikondebrugge.be
www.oikondebrugge-oostende.be

(zorg voor personen met een handicap)

 

Onderweg

Berkendreef 6
3220 Holsbeek

Tel. 016/44 97 27
Fax. 016/44 94 02

 

Onderweg

Paleizenstraat 90
1030 Brussel

Tel. 02/241 42 43
Fax. 02/248 18 76

info@onderweg.org
www.onderweg.org

(bijz. jeugdzorg + zorg voor personen met een handicap)

 

   

Open Gezin

Karmelietenstraat 12 - 14
9500 Geraardsbergen
Tel. 054/42 25 39 - 054/42 16 17
Fax. 054/42 25 32

open.gezin.vzw@pi.be

www.opengezin.be

(bijz. jeugdzorg + zorg voor personen met een handicap)

 

Open Haard

Beekstraat 46/3
9031 Drongen

Tel. 09/216 82 22
Fax. 09/216 82 20

openhaard@skynet.be

www.open-haard.be

(bijzondere jeugdzorg)

 

Open Thuis

Leemputstraat 49
2600 Berchem

Tel. 03/230 97 90
Fax. 03/230 51 93

antwerpen@openthuispleegzorg.be

 

Open Thuis

H. Van Veldekesingel 150
3500 Hasselt

Tel. 011/870 914
Fax. 011/870 801

jeugdzorg@openthuispleegzorg.be

(pleegzorg voor minderjarigen)

 

Open Thuis

Harmoniestraat 1
3500 Hasselt

Tel. 011/ 28 36 46
Fax. 011/28 32 35

(pleegzorg voor volwassenen)

openthuis.adm@tiscali.be

 

Open Thuis

Wipstraat 2a
3010 Kessel-Lo
Tel. 016/25 80 80
Fax. 016/25 75 47

post@openthuis.be

 

Open Thuis

Neermeerskaai 2b
9000 Gent
Tel. 09/222 88 72
Fax. 09/245 10 63

administratiegent@openthuispleegzorg.be

 

Open Thuis

Rijselstraat 98
8900 Ieper
Tel. 057/21 20 62

www.openthuis.be

(bijz. jeugdzorg + zorg voor personen met een handicap)

 

 

Opvang

De Hoofdzetel van Opvang is gevestigd in 9000 Gent, Blaisantvest 105.
Tel. 09/245 27 26
Fax: 09/245 27 21

e-mail: hoofdzetel@opvang.be

 

Afdeling Brabant-Limburg
Jetse Steenweg 603
1090 Jette

Tel. 02/428 80 09
Fax. 02/428 85 00

brabant@opvang.be

 

Opvang

Afdeling Antwerpen
Korte Ypermansstraat 32

2060 Antwerpen
Tel. 03/272 51 89
Fax. 03/272 51 92

antwerpen@opvang.be

 

Opvang

Antenne Hasselt
A. Rodenbachstraat 18
3500 Hasselt

Tel. 011/20 13 80
Fax. 011/20 13 87

limburg@opvang.be

 

Opvang

Antenne Oost-Vlaanderen
Blaisantvest 103
9000 Gent
 

Tel. 09/222 67 62
Fax. 09/222 38 49

gent@opvang.be

 

Opvang

Antenne Ronse
Zuidstraat 13
9600 Ronse

Tel. 055/20 72 29
Fax. 055/21 74 09

ronse@opvang.be

 

Opvang

Afdeling West-Vlaanderen

Afdeling West-Vlaanderen
Ruddershove 4
8000 Brugge

Tel. 050/32 72 70
Fax: 050/32 72 77

 

brugge@opvang.be

 

 

Opvang

Antenne Kortrijk
Overleiestraat 15A
8500 Kortrijk
Tel. 056/22 52 85
Fax. 056/25 44 31

kortrijk@opvang.be

 

www.opvang.be

(bijz. jeugdzorg + gezinsondersteunende pleegzorg)

 

OPZ

Dr. Sanodreef 4
2440 Geel
Tel. 014/57 91 11
Fax. 014/58 04 48

o.p.z.geel@skynet.be
www.opzgeel.be

(geestelijke gezondheidszorg)

 Pleeggezinnendienst Genk en Omgeving

E. Van Dorenlaan 30 bus 02
3600 Genk
Tel. 089/84 07 60
Fax. 089/84 31 97

info@pleeggezinnen.be

(bijzondere jeugdzorg)

 

 

Sopeh

Vijverstraat 55
3500 Hasselt
Tel. 011/21 04 83

Fax. 011/21 05 68

pleegzorg@sopeh.be
www.sopeh.be

(bijz. jeugdzorg + zorg voor personen met een handicap)

 

Tevona

Hazelarenlaan 12
3500 Hasselt
Tel. 011/21 17 66
Fax. 011/23 29 11

tevona@tevona.be

(zorg voor personen met een handicap)

 

West-Vlaamse Dienst voor Sociale Integratie

Hammestraat 67
8800 Roeselare
Tel. 051/24 48 23
Fax. 051/24 48 23

wdsi@pleegzorg.com

(zorg voor personen met een handicap)

 

West-Vlaamse Pleeggezinnendienst

Moorseelsesteenweg 133
8800 Roeselare
Tel. 051/22 42 24
Fax. 051/24 37 48

wpd.roeselare@pleegzorg.com

 

West-Vlaamse Pleeggezinnendienst

Korte Rijkepijndersstraat 24
8000 Brugge
Tel. 050/33 93 50
Fax. 050/34 40 61

wpd.brugge@pleegzorg.com

 

West-Vlaamse Pleeggezinnendienst

Zuidstraat 67
8630 Veurne
Tel. 058/31 54 90

 

West-Vlaamse Pleeggezinnendienst

Burchtstraat 3
8900 Ieper
Tel. 057/20 20 26

www.pleegzorg.be
www.pleegzorg.com

(bijzondere jeugdzorg)

 

 

Oikonde Antwerpen vzw
Drakenhoflaan 68, 2100 Deurne
 
Gerelateerd
0
Aangemaakt op: wo, 15/07/2009 - 14:13
Laatst aangepast op: ma, 20/12/2010 - 14:04

Hebt u nog een vraag?

Hebt u nog een vraag in dit verband, klik dan hier om uw vraag aan ons te stellen, of meteen een afspraak te maken voor een consultatie.

Aanvulling

Heeft u een suggestie, aanvulling of voorstel tot correctie met betrekking tot deze pagina? Gebruik dit adres om het te melden.